Paweł Bańczyk, trener i zawodnik gliwickiego Klubu  BJJ Factory Złotym Medalistą Mistrzostw Świata Ju-Jitsu -Bogota 2017 ! 

Kliknij na ten link aby zobaczyć więcej. 

Aktualności

Neptun dla Seniorów

Data dodania: 2011-08-31

News
Drodzy seniorzy! Specjalnie dla Was Neptun przygotował promocję. Już od 1 września serdecznie zapraszamy do korzystania z pływalni po promocyjnych cenach. Od poniedziałku do piątku w godz. od 6.00 do 14.00 udzielamy Wam 50% ulgi. Tym samym bilet będzie kosztował 5 zł / godz. Promocja dotyczy emerytów, rencistów, osoby niepełnosprawne i trwa do końca października. O ile eksperyment się powiedzie, będzie to stała pozycja w naszym cenniku.

Nowa odsłona Neptuna

Data dodania: 2011-08-31

News
Z przyjemnością informujemy o miłych niespodziankach jakie przygotowaliśmy od 1 września dla naszych drogich klientów. Pierwszą nowością jest profesjonalna strona internetowa z nową szatą graficzną. Znajdziecie na niej m.in. mapę dojazdu oraz często dodawane aktualności. Do kontaktów z Wami, drodzy użytkownicy, ankieta została zastąpiona księgą gości oraz formularzem kontaktowym
Zapraszamy na wirtualny spacer po terenie Pływalni Neptun.
Wejście w prawym górnym rogu strony głównej.

Darmowy WiFi na Neptunie

Data dodania: 2011-09-01

News
Kolejną niespodzianką  przygotowaną dla naszych drogocennych klientów jest darmowy bezprzewodowy dostęp do Internetu.
Z Internetu możecie Państwo korzystać w niepłatnych  strefach Pływalni Neptun tj.w holu basenu oraz na tarasie widokowym obok bawialni.

Serdecznie Zapraszamy.

Zapraszamy - już otwarte!

News
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia funkcjonującej już Pływalni NEPTUN. Przywita Was miły personel oraz udzieli wszystkich niezbędnych informacji, aby pobyt Państwa w NEPTUNIE został mile zapamiętany. Serdecznie zapraszamy codziennie od godziny 8:00 aż do 24:00 (godzina wyjścia). Zapraszamy także do skorzystania z Bawialni NEPTUNEK, która funkcjonuje od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 14:00 oraz 16:00 - 20:00, a także w weekendy i święta w godzinach od 12:00 do 20:00.

Pływalnia NEPTUN

News
Drodzy Goście! Serdecznie witamy na stronie pięknej Pływalni Neptun Gliwice.
Nowoczesny obiekt powstał dzięki inwencji Samorządu miasta Gliwice i jego Władz. Jest dopełnieniem starań o właściwy rozwój sportu i zaplecza rekreacyjnego dla Mieszkańców Miasta Gliwice.
więcej

« 1
...
10 11 12 13

Odwiedź naszą strona na facebooku, tweeterze lub subskrybuj
Pływalnia NEPTUN Gliwice
ul. Dzionkarzy 1
44-119 Gliwice - Sośnica
e-mail: biuro@neptungliwice.pl

Strona główna | Polecamy | Kontakt wykonanie: kotonski.pl