Paweł Bańczyk, trener i zawodnik gliwickiego Klubu  BJJ Factory Złotym Medalistą Mistrzostw Świata Ju-Jitsu -Bogota 2017 ! 

Kliknij na ten link aby zobaczyć więcej. 

Aktualności
Strona główna / Aktualności / Załoga Neptuna - Poszkodowanym

Załoga Neptuna - Poszkodowanym

Data dodania: 2011-11-15

News
Drodzy Goście,
Święto Trzech Króli będzie kolejną okazją do spotkania z mieszkańcami bloku przy ulicy Słowackiego, poszkodowanymi w listopadowym wybuchu. 
19-go grudnia w opłatkowym spotkaniu na Pływalni "Neptun" byli obecni lokatorzy sześciu z dziewięciu mieszkań. Podczas trwającego  dwie godziny spotkania dzielili się wciąż żywymi  wspomnieniami z tego tragicznego dnia. Podkreślali jak ważny jest każdy przyjazny gest, życzliwe słowo. 
Spotkanie i rozmowa uświadomiła nam, że nie potrafimy wyobrazić sobie osobistego rozmiaru tej tragedii. Z zaproszenia do bezpłatnego skorzystania z basenu przyjęła jedna osoba. Pozostałe w wybuchu utraciły cały dobytek: meble, wyposażenie, ubrania w tym stroje kąpielowe, ręczniki, dokumenty, środki do życia.  To były wzruszające opowiadania, kiedy po kilku dniach udało im się odnaleźć zdjęcia, pamiątki. 
Poszkodowani podkreślali, iż władze Miasta Gliwic otoczyło ich niezbędną pomocą materialną i psychologów. 
6-go stycznia będzie kolejna okazja aby każdy z nas mógł osobiście  spotkać się z poszkodowanymi mieszkańcami i podzielić się niezbędnymi do codziennego życia przedmiotami jak pościel, ręczniki, odzież, przedmioty wyposażenia kuchennego, itp. Przyda się wszystko, czego używamy na co dzień, przyjmując to za oczywiste... dopóki się tego nie utraci. 
Serdecznie zapraszamy na spotkanie 6-go stycznia o godzinie 16.00 na Pływalni "Neptun" w Gliwicach Sośnicy.

Załoga "Neptuna"

wstecz

Odwiedź naszą strona na facebooku, tweeterze lub subskrybuj
Pływalnia NEPTUN Gliwice
ul. Dzionkarzy 1
44-119 Gliwice - Sośnica
e-mail: biuro@neptungliwice.pl

Strona główna | Polecamy | Kontakt wykonanie: kotonski.pl