Paweł Bańczyk, trener i zawodnik gliwickiego Klubu  BJJ Factory Złotym Medalistą Mistrzostw Świata Ju-Jitsu -Bogota 2017 ! 

Kliknij na ten link aby zobaczyć więcej. 

Aktualności
Strona główna / Aktualności / Postanowienia noworoczne ? Zapraszamy na zajęcia sportowo-rekreacyjne!

Postanowienia noworoczne ? Zapraszamy na zajęcia sportowo-rekreacyjne!

Data dodania: 2012-01-02

News

Co zrobić aby postanowienia nie pozostały jedynie życzeniami?

 W nowy rok wchodzimy z nowymi oczekiwaniami, optymzmem i postanowieniami.

Dotyczą one różnych spraw, z których załatwieniem zwlekaliśmy w starym roku czekając na "szczególną" okazję. Taką okazją jest Nowy Rok. Ochoczo składamy deklaracje: zadbam o swoją sylwetkę i zdrowie, rzucę palenie, spędzę więcej czasu z rodziną, przestanę pić, schudnę.... .

Pozytywne myślenie to pierwszy krok do osiągnięcia sukcesu.

Pragniemy udzielić Wam wsparcia i wskazówek aby Wasze postanowienia nie pozostały jedynie życzeniami.

Życzenia to jedynie ogólne deklaracje: schudnę, zadbam o siebie, rzucę palenie. Nie zawierają znamion decyzji, które winny towarzyszyć postanowieniom.

Za postanowieniami winny stać decyzje, zobowiązania.

Jak osiągnąć sukces mierzalny spełnieniem zamierzeń?

Dalej czytaj w więcej....

1. Cele w postanowieniach winny być szczegółowo określone. Zgodnie z zasadą SMART cel winien być: maksymalnie prosty, mierzalny, osiągalny, akceptowalny, określony w ramach czasowych.

Np. chcę schudnąć - to jedynie deklaracja. Postanowienie to: chcę schudnąć w ciągu roku 10 kilogramów, etapami po jednym kilogramie miesięcznie. Rozpoczynam od 1 stycznia.

2. Opowiedz przyjaciołom o swoim postanowieniu, napisz o nim na blogu, niech dowie się o tym jak największa ilość osób. Pomoże spisanie kontraktu z samym sobą. W trudnych chwilach będzie to dodatkowa motywacja do wytrwania w postanowieniu.

3. Świadomie podejdź do zagadnienia. Czytaj fachowe opracowania. Lepiej utożsamisz się z celem gdy go zrozumiesz i poznasz proces jego realizacji.

4. Swoje postanowienia realizuj pod okiem fachowców przy ich wsparciu i konsultacji.                

Rzucasz palenie, chcesz schudnąć, przestać pić, poprawić relację w rodzinie - skorzystaj z pomocy lekarza, instruktora, psychologa, osób, które mają pozytywne podobne doświadczenia. Pozwoli Ci to unikać błędów, kontuzji i rozczarowań.

5. Korzystaj z dostępnych metod, środków, obiektów. Wyspecjalizowane ośrodki pomogą osiągnąć cel wg. zasady minimum energii dla osiągnięcia maksymalnego efektu.

6.Kontroluj swoje wyniki. Na poszczególnych etapach sprawdzaj czy zmierzasz do osiągnięcia wyznaczonego celu.


Z początkiem 2012 roku wiele osób postanowiło zadbać o zdrowie, poprawić wygląd i sylwetkę, schudnąć.

Załoga Pływalni "Neptun" pragnie Wam w tym pomóc. Przygotowaliśmy propozycje dla różnych grup wiekowych i osób o różnych zainteresowaniach.

·zajęcia sportowo-rekreacyjne: wytrzymałościowe, sprawnościowe, body-bilding.

·zajęcia z ćwiczeniami na spalanie tkanki tłuszczowej

·zajęcia fitness

·zajęcia aqua -aerobicu

·ju-jitsu

·nordic walking

Zapraszamy na spotkanie z Instruktorami, które odbędzie się 10 stycznia br. o godzinie 19.00 w sali sportowej Pływalni "Neptun".

Podczas spotkania Instruktorzy poszczególnych dziedzin będą zachęcać do uczestnictwa w swoich zajęciach, wyjaśniać metody treningu, odpowiadać na Państwa pytania.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty.

W naszym ośrodku relaksujemy sie kompleksowo, równoważąc wysiłek fizyczny regeneracją w basenach, jacuzzi lub jednej z czterech saun.

Aby relaks był pełny zapewniamy Waszym pociechom zabawę pod opieką personelu w przepięknej i nowoczesnej bawialni, podczas gdy będziecie uczestniczyć w zajęciach sportowych.

 Serdecznie Zapraszamy! :)

wstecz

Odwiedź naszą strona na facebooku, tweeterze lub subskrybuj
Pływalnia NEPTUN Gliwice
ul. Dzionkarzy 1
44-119 Gliwice - Sośnica
e-mail: biuro@neptungliwice.pl

Strona główna | Polecamy | Kontakt wykonanie: kotonski.pl