Paweł Bańczyk, trener i zawodnik gliwickiego Klubu  BJJ Factory Złotym Medalistą Mistrzostw Świata Ju-Jitsu -Bogota 2017 ! 

Kliknij na ten link aby zobaczyć więcej. 

Aktualności
Strona główna / Aktualności / Wakacje w Neptunie

Wakacje w Neptunie

Data dodania: 2019-06-18

News

Uczniowie podczas wakacyjnego wypoczynku mogą skorzystać z bezpłatnych zajęć sportowych w pływalni Neptun. Stowarzyszenie BJJ Factory zaprasza dzieci oraz młodzież na lekcje pływania, judo i ju-jitsu. Zapisy potrwają do 23 czerwca.

 

Dzieci i młodzież, mogą skorzystać z zajęć nauki pływania dla początkujących. Prowadzone one będą na basenie rekreacyjnym pływalni Neptun przez 2 godziny, od 1 lipca do 12 lipca, od poniedziałku do piątku.

Uczniowie, którzy już radzą sobie z pływaniem, będą mogli podszkolić tę umiejętność pod okiem instruktora, na torze basenu sportowego. Zajęcia z doskonalenia nauki pływania również rozpoczną się 1 lipca i potrwają do 12 lipca, także przez 2 godziny.

Stowarzyszenie BJJ Factory zaprasza także na zajęcia judo i ju-jitsu. Zajęcia rozpoczną się 24 czerwca i potrwają do 5 lipca. Każda lekcja będzie trwać 1,5 godziny.

Organizatorzy zapraszają dzieci, które ukończyły 6 rok życia, do udziału we wszystkich zajęciach.

Oferta skierowana jest do dzieci i młodzieży mieszkających w Gliwicach. Zgłoszenia będą przyjmowane do 23 czerwca na adres basen@neptungliwice.pl na podstawie formularza lub telefonicznie pod numerem telefonu 32413 48 48. Formularz zgłoszeniowy jest dostępny poniżej jako załącznik.

- Liczba miejsc jest ograniczona, zakwalifikowane dziecko może uczestniczyć w jednym bloku zajęć. Opiekunowie uczniów zakwalifikowanych do udziału w zajęciach będą proszeni o osobiste potwierdzenie udziału dziecka w zajęciach, na pływalni „Neptun” Gliwice (ul. Dzionkarzy 1)– informują organizatorzy.

Projekt jest dofinansowany z budżetu Miasta Gliwice.


 Pliki do pobrania:

  1. formularz zgłoszeniowy - Wakacje z Neptunem.pdf

wstecz

Odwiedź naszą strona na facebooku, tweeterze lub subskrybuj

Strona główna | Polecamy | Kontakt wykonanie: kotonski.pl