Paweł Bańczyk, trener i zawodnik gliwickiego Klubu  BJJ Factory Złotym Medalistą Mistrzostw Świata Ju-Jitsu -Bogota 2017 ! 

Kliknij na ten link aby zobaczyć więcej. 

Atrakcje: Sauny
Strona główna / Atrakcje / Sauny / Sauna na promienie podczerwone

Sauna na promienie podczerwone


To sauna bez pary i z niską temperaturą powietrza, gdzie zamiast tradycyjnych pieców wykorzystywane są ceramiczne promienniki podczerwieni. Badania medyczne wykazały niezwykłe rezultaty zdrowotnego działania promieniowania cieplnego. Promienie podczerwone to po prostu promieniowanie cieplne, które penetruje skórę do głębokości ponad czterech centymetrów i jest z łatwością wchłaniane przez ciało.
Sauna na podczerwień jest doskonałym substytutem sauny tradycyjnej. Sauny na podczerwień oczyszczają skórę i tkanki podskórne ze zbędnych toksyn, czego efektem jest jędrna,czysta i zdrowa skóra. System powoduje, że organizm wydala nie tylko wodę, ale także tłuszcz (20%), cholesterol, metale ciężkie, kwasy i związki toksyczne. Szybszy powrót do zdrowia, lepsze krążenie krwi, zdrowa skóra, spadek wagi, lepsza sprawność fizyczna – sauna na podczerwień może zapewnić to przy znacznie niższym koszcie niż inne metody. Najlepsze takie efekty można osiągnąć przy regularnym stosowaniu – najlepiej raz czy dwa razy w tygodniu.
Regularne wizyty w takiej saunie mają także pozytywny wpływ na zmniejszenie cellulitisu.
Cellulitis to podobna do żelu substancja składająca się z tłuszczu, wody i zbędnych resztek, lokująca się w fałdach pod skórą. Sauna na podczerwień, powodując intensywne pocenie się, pozwala na pozbycie się części tych niechcianych "śmieci” z organizmu.

Zalety sauny:
  • Zwalczanie cellulitu – poprzez ogrzanie, z ciała uwalniają się niepożądane nadwyżki tłuszczu,związków toksycznych, będących przyczyną tworzenia się cellulitisu.
  • Uzyskanie pięknej i zdrowej skóry – działanie promieni podczerwonych przyczynia się do oczyszczania skóry, a także do jej lepszego ukrwienia.
  • Trening bez wysiłku – system umożliwia utrzymanie dobrej kondycji ciała i muskulatury.
  • Masaż – wpływ promieni podczerwonych na mięśnie powoduje zmniejszenie napięcia i ich regenerację
  • Podniesienie wydajności układu naczyniowo-sercowego – ciepło promieniowania ogrzewa głęboko tkanki mięśni i organy wewnętrzne, przez co zwiększa się częstotliwość akcji serca -Łagodzi ból – w chorobach układu mięśniowo-szkieletowego
  • Usuwa stres – dzięki komfortowym warunkom panującym wewnątrz kabiny szybciej pozbywamy się napięcia i stresu. Działa antydepresyjnie.

Kabina dla każdego – z kabiny może korzystać każdy bez względu na wiek i kondycję fizyczną.

Sauna na podczewień

wstecz

Odwiedź naszą strona na facebooku, tweeterze lub subskrybuj

Strona główna | Polecamy | Kontakt wykonanie: kotonski.pl