Paweł Bańczyk, trener i zawodnik gliwickiego Klubu  BJJ Factory Złotym Medalistą Mistrzostw Świata Ju-Jitsu -Bogota 2017 ! 

Kliknij na ten link aby zobaczyć więcej. 

Księga gości
Strona główna / Księga gości
dodaj nowy wpis
autor: Piotr
Data dodania: 2020-01-28
Ogólnie pozytywnie ale na części sprzętów już widać ząb czasu i negatywnie wpływają na estetykę obiektu a wymagają niewielkich kosztów. Mam tu na myśli np podesty w saunach: brak desek lub są luźne insie wyginaja. Brak oświetlenia w saunach, lub wymiana żarówek na kolorowe co sprawia że jest bardzo ciemno. W strefie saun w pokoju wypoczynku pouszkadzane leżaki przydały by się tam też drzwi do tego pokoju żeby było ciszej. Popsute zamki w przebieralniach: lepiej kupić nowe niż naprawiać np drutem w części brak zankow.
autor: norii
Data dodania: 2020-01-28
Witam. Od pewnego czasu zauważam że idzie ku dobremu jeśli chodzi o estetykę saun. Boli mnie jednak fakt iż w takiej strefie nie ma wyszczególnionych stałych godzin dla nietekstylnych, a przecież sauny to obiekt służący procesowi odnowy biologicznej i rehabilitacji. Natomiast strój kąpielowy zatrzymuje pot na ciele i może spowodować podrażnienia skóry. Można by było np: do godz.18 tekstylni ( ino o zgrozo ! nie tak jak niektórzy panowie w bermudach ), a od 18 zrobić dla prawdziwych saunowiczów czas na prawidłowe korzystanie z dobrodziejstw ( oczywiście czas tylko dla dorosłych ).Ponadto jakaś chromoterapia też by się przydała. Według mnie to malutkim kosztem można sprawę załatwić. Stonowane kolory a nie jupitery na człowieka relaksacyjne działają. Ostatnio mile zaskoczony jestem obsługą, widać nowi mili panowie, którzy zaczynają dbać o estetykę i zapach, a i informacją ludziom radzą jak prawidłowo korzystać z poszczególnych saun. Przydała by się jeszcze dobra kultura osobista niektórych korzystających, ale myślę że my saunowicze sami się z tym poradzimy. Pozdrawiam Norii.
›› Odpowiedź
Dziękuję za podzielenie się opinią i docenienie naszych starań. Wprowadziliśmy niezbędne zmiany aby usługa dla Państwa była świadczona na jak najwyższym poziomie. Ciekawym pomysłem jest wprowadzenie godzin saun wyłącznie dla osób dorosłych. Tytułem eksperymentu rozpoczniemy od jednego dnia w tygodniu. Wówczas będą na saunach obowiązywały do siedzenia i okrycia ręczniki. Rozeznam szczegółowo możliwość wprowadzenia chromoterapii. Dziękuję i pozdrawiam.
autor: gość
Data dodania: 2019-09-16
Mama pytanie ,w jakich godzinach popołudniowych mozna wejść na basen, żeby nie były zajęte wszystkie tory przez szkółki ?Dla ludzi starszych nie pozostaje zadna wolna przestrzeń.
autor: Ewelina
Data dodania: 2019-01-31
Dzień dobry, Czy jest możliwość wejścia do bawialni z dzieckiem poniżej 3go roku życia jeśli pozostaje pod opieką opiekuna?
›› Odpowiedź
Na bawialnię małe dzieci wchodzą pod opieką opiekunów ,także jak najbardziej może pani a nawet musi pani wejść z dzieckiem trzyletnim.
autor: SYL
Data dodania: 2018-11-14
Trochę jestem zawiedziona karnetem. Mimo karty chodzę kiedy mam czas a nie ma szkółki. Dla mnie pomyłką jest otwieranie jednego toru pływackiego dla osób z karnet ami, gdzie przypada 6 osób na jeden tor,bo na reszcie są szkółki. Rozumie chęć prowadzenia zajęć, ale nie kosztem innych. W innych godzinach przychodzić nie mogę, a tak zamiast relaksu stresuje się że nie mam jak zrobić porządnego treningu. Czystość basenu i obsługa super, tak samo jak sauny. Podczas nauki pływania jacuzzi i baseny przepełnione.
›› Odpowiedź
Dziękujemy za dodanie opinii. Faktycznie godziny popołudniowe 17.00-20.00, to czas kiedy organizowane są kursy nauki pływania. Pomimo wielkiego zainteresowania, intencją naszą było pozostawienie jednego wolnego toru, dla Klientów indywidualnych oraz rodziców odprowadzających dzieci. Cieszymy się dużej frekwencji na basenie, i mamy nadzieję że zdobyte tu umiejętności poprawią bezpieczeństwo nad wodą w okresie letnim. Jest mam przykro z powodu niekomfortowej dla Pani sytuacji. Serdecznie zapraszamy w dni wolne oraz godziny gdy nie odbywają się zajęcia zorganizowane. Dziękujemy za docenienie starań obsługi i czystości. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy ponownie
autor: Michał
Data dodania: 2018-10-31
Siłownia jest na mulitisport?
›› Odpowiedź
Tak, zapraszamy serdecznie.
autor: lora
Data dodania: 2018-10-23
Po co na każdych drzwiach jest napisane że rodzice w ubraniach nie mogą przebywać przy basenach jeżeli nikt tego nie egzekwuje.Widocznie niektórzy mają problemy z czytaniem ale personel powinien chyba na to reagować.Dzisiaj jedna mamusia przyniosła sobie nawet krzesło i rozsiadła się przy basenie.
›› Odpowiedź
.Jeśli chodzi o tą Panią na krześle, to klientka, mama dziewczynki która uczęszcza do szkółki pływania Neptun. Dziewczynka jest malutka i na lekcjach płakała i chcieli zrezygnować ,jednak w momencie gdy mamę ma na widoku to uczestniczy w zajęciach,zezwoliliśmy aby mama przez parę lekcji była w pobliżu, a ponieważ mama jest w wysoko zaawansowanej ciąży to ratownicy dali jej do kąciku krzesło.
autor: Dagma
Data dodania: 2018-07-26
Dzień dobry. Byłam dzisiaj z córką z samego rana. Mimo małych atrakcji dla dzieci to i tak było super. Dla 3-latka jacuzzi robi frajdę Jutro znowu będziemy i za każdym razem jak przyjedziemy do babci. Bardzo POLECAMY.
›› Odpowiedź
Dziękujemy za miłą opinię, zapraszamy ponownie.
autor: MultiKlient
Data dodania: 2018-03-05
Witam, Czy na basenie honorowana jest karta multisport plus ?
›› Odpowiedź
Tak, honorujemy kraty multisport. Serdecznie zapraszamy.
autor: zuza
Data dodania: 2017-09-13
wczoraj tłumy w holu! bardzo sympatyczna Pani ratownik, uśmiechnięta i pomocna
1 2 3 4 ...18 »

Odwiedź naszą strona na facebooku, tweeterze lub subskrybuj

Strona główna | Polecamy | Kontakt wykonanie: kotonski.pl