Paweł Bańczyk, trener i zawodnik gliwickiego Klubu  BJJ Factory Złotym Medalistą Mistrzostw Świata Ju-Jitsu -Bogota 2017 ! 

Kliknij na ten link aby zobaczyć więcej. 

Księga gości
Strona główna / Księga gości
dodaj nowy wpis
autor: Ewelina
Data dodania: 2019-01-31
Dzień dobry, Czy jest możliwość wejścia do bawialni z dzieckiem poniżej 3go roku życia jeśli pozostaje pod opieką opiekuna?
›› Odpowiedź
Na bawialnię małe dzieci wchodzą pod opieką opiekunów ,także jak najbardziej może pani a nawet musi pani wejść z dzieckiem trzyletnim.
autor: SYL
Data dodania: 2018-11-14
Trochę jestem zawiedziona karnetem. Mimo karty chodzę kiedy mam czas a nie ma szkółki. Dla mnie pomyłką jest otwieranie jednego toru pływackiego dla osób z karnet ami, gdzie przypada 6 osób na jeden tor,bo na reszcie są szkółki. Rozumie chęć prowadzenia zajęć, ale nie kosztem innych. W innych godzinach przychodzić nie mogę, a tak zamiast relaksu stresuje się że nie mam jak zrobić porządnego treningu. Czystość basenu i obsługa super, tak samo jak sauny. Podczas nauki pływania jacuzzi i baseny przepełnione.
›› Odpowiedź
Dziękujemy za dodanie opinii. Faktycznie godziny popołudniowe 17.00-20.00, to czas kiedy organizowane są kursy nauki pływania. Pomimo wielkiego zainteresowania, intencją naszą było pozostawienie jednego wolnego toru, dla Klientów indywidualnych oraz rodziców odprowadzających dzieci. Cieszymy się dużej frekwencji na basenie, i mamy nadzieję że zdobyte tu umiejętności poprawią bezpieczeństwo nad wodą w okresie letnim. Jest mam przykro z powodu niekomfortowej dla Pani sytuacji. Serdecznie zapraszamy w dni wolne oraz godziny gdy nie odbywają się zajęcia zorganizowane. Dziękujemy za docenienie starań obsługi i czystości. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy ponownie
autor: Michał
Data dodania: 2018-10-31
Siłownia jest na mulitisport?
›› Odpowiedź
Tak, zapraszamy serdecznie.
autor: lora
Data dodania: 2018-10-23
Po co na każdych drzwiach jest napisane że rodzice w ubraniach nie mogą przebywać przy basenach jeżeli nikt tego nie egzekwuje.Widocznie niektórzy mają problemy z czytaniem ale personel powinien chyba na to reagować.Dzisiaj jedna mamusia przyniosła sobie nawet krzesło i rozsiadła się przy basenie.
›› Odpowiedź
.Jeśli chodzi o tą Panią na krześle, to klientka, mama dziewczynki która uczęszcza do szkółki pływania Neptun. Dziewczynka jest malutka i na lekcjach płakała i chcieli zrezygnować ,jednak w momencie gdy mamę ma na widoku to uczestniczy w zajęciach,zezwoliliśmy aby mama przez parę lekcji była w pobliżu, a ponieważ mama jest w wysoko zaawansowanej ciąży to ratownicy dali jej do kąciku krzesło.
autor: Dagma
Data dodania: 2018-07-26
Dzień dobry. Byłam dzisiaj z córką z samego rana. Mimo małych atrakcji dla dzieci to i tak było super. Dla 3-latka jacuzzi robi frajdę Jutro znowu będziemy i za każdym razem jak przyjedziemy do babci. Bardzo POLECAMY.
›› Odpowiedź
Dziękujemy za miłą opinię, zapraszamy ponownie.
autor: MultiKlient
Data dodania: 2018-03-05
Witam, Czy na basenie honorowana jest karta multisport plus ?
›› Odpowiedź
Tak, honorujemy kraty multisport. Serdecznie zapraszamy.
autor: zuza
Data dodania: 2017-09-13
wczoraj tłumy w holu! bardzo sympatyczna Pani ratownik, uśmiechnięta i pomocna
autor: anna
Data dodania: 2017-03-22
Jaki system dezynfekcji stosuje się na basenie? chlor czy inny system ?
›› Odpowiedź
Witam, po oczyszczeniu mechanicznym, woda dezynfekowana jest podchlorynem sodu oraz dodatkowo lampami UV. Wyniki badań wody dostępne na tablicy ogłoszeń. Zapraszamy
autor: maciek
Data dodania: 2017-09-13
byłem wczoraj z dziećmi i super oceniam, szczególnie ratownicy sympatyczni i pomocni, oby w inne dni też tacy byli
autor: irka
Data dodania: 2016-10-25
Robilam jakis czas temu urodziny dziecku i wszystkie dzieci byly zachwycone,p.Bozenka przez caly czas organizowala im swietna zabawe i przez to nie nudzily sie ani przez chwile. dziekujemy i szczerze polecamy.
›› Odpowiedź
Bardzo się cieszymy z udanych urodzin, wszystkiego najlepszego! Zapraszamy ponownie.
1 2 3 4 ...18 »

Odwiedź naszą strona na facebooku, tweeterze lub subskrybuj
Pływalnia NEPTUN Gliwice
ul. Dzionkarzy 1
44-119 Gliwice - Sośnica
e-mail: biuro@neptungliwice.pl

Strona główna | Polecamy | Kontakt wykonanie: kotonski.pl